Sun Ce anatomický školský batoh set ABB - Disney Violetta

Vaša cena s DPH: 75 EUR

 • Výrobca: Violetta
 • Katalógové číslo: S-3100 VLP
 • Záruka (mesiacov): 24

Sun Ce anatomický školský batoh set ABB - Disney Violetta

ANATOMICKÝ BATOH ABB

Jedinečný školský batoh, najľahší svojho druhu na trhu. 

 

    • ●  veľmi nízka hmotnosť - 0,9 kg
    • ●  jedinečný patentovaný systém anatomického chrbta 
    • ●  odolné plastové dno 
    • ●  polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy 
    • ●  vhodný od prvej triedy    
                         

Chrbát batohu je vystužený a ortopedicky tvarovaný. Vďaka nášmu patentovanému systému kopíruje tvar detskej chrbtice. Takto vystužená a tvarovaná zadná časť z polyetylénu umožňuje rovnomerné rozloženie záťaže na celú plochu chrbta dieťaťa. Odvetrávacie kanáliky proti prepoteniu. 

Ramenné, polstrované popruhy sú široké 6cm, čo zabraňuje zarezávaniu popruhov do ramien dieťaťa. Popruhy naviac kopírujú tvar krku a ramien, čím pomáhajú zmenšiť tlak na telo a udržujú správne rozloženie váhy. 

Dno batohu je vyrobené z veľmi odolného plastu, ktorý zabraňuje poškodeniu a zašpineniu spodnej časti batohu a jeho rohov a tým predlžuje životnosť celého batohu. Vďaka pevnému dnu batoh drží svoj ​​tvar a po otvorení stojí. 

Celý batoh je vyrobený z veľmi kvalitných, odolných a nepremokavých materiálov. 

Vnútorný priestor je rozdelený do 2 veľkých a 2 menších vreciek. Prvé veľké vrecko je priestranné a bez problému tu uložíte veľké učebnice a dosky A4, druhé vrecko je vhodné na učebnice A5 a zošity A5. Menšie vrecká pojmú desiatu a drobnosti. Všetky vrecká so zapínaním na zips a sú prekryté chlopňou na suchý zips, ktorá zabraňuje zatekaniu vody pri daždi. Na bokoch dve kapsy na gumu vhodné na fľašu na pitie. Uško na zavesenie je pogumované pre ľahšie nosenie v ruke. Na zadnej strane batohu, alebo chlopni sú miesta, kde je možné vložiť kontaktné informácie.

Reflexné materiály sú umiestnené okolo vreciek a na ramenných popruhoch, ďalej sú k batohu pridané 3ks reflexných samolepiek, ktoré sa majú nalepiť na plastové dno na každú viditeľnú stranu.  

Batoh je vhodný od prvej triedy základnej školy.

Rozmery: výška 41,5 cm, šírka bez vreciek na boku 28cm a s naplnenými vreckami 39cm, hĺbka 25cm (výška s pútkom 42 cm)

Váha: 0,9 kg

Nosnosť: 7kg

TAŠKA NA TELOCVIK A PAPUČE Praktická taška na papuče, telocvik a alebo voľný čas. Taška má jednu veľkú kapsu a malú na suchý zips. Taška sa sťahuje pomocou šnúrok, ktoré vedú cez celú zadnú časť a dá sa nosiť na chrbte alebo na ramene, výška 41cm, šírka 31cm, predné vrecko šírka 19cm a výška 18cm

PERAČNÍK S CHLOPŇOU Prázdny peračník s chlopňou na 31 písacích potrieb a s miestom na rozvrh, ROZMĚRY: výška 21 cm, šírka 14 cm, hĺbka 3 cm, chlopňa - 11,5 cm